KONST / Litografier / Färglitografi 12702022
nr 1270 2022
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 152/320. Motivet: 45x34 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:20:46
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien